Klub křížkového vyšívání on Facebook

Velikost obrazu: 28 x 45 cm
Počet křížků: 179 x 282 křížků
Počet barev: 31 DMC + 1 Kreinik + 1 Wisper + 4x korálky
Vyšívací materiál: Len 32 ct (White linen)
Začátek vyšívání obrazu: prosinec 2008

Úterý, Březen 31st, 2009 : janao, Mirabilia : Komentáře: 7

7 komentáře

1. Blanchetta píše:

Já prostě královny miluju! A tahle zimní je podle mě z celé čtveřice nejkrásnější.

2. pkoc píše:

Královna je moje srdeční záležitost :-) Krásně se ti klube!!

3. Nefie píše:

Krásná královna! Budu Ti sem chodit nakukovat, jak Ti to jde :-) Moc se mi líbí, asi si ji budu muset časem taky pořídit…

4. Angela píše:

Podle meho nazoru se Mirabilii povedly nejvice kralovny a Lady of the Mist. Netvrdim, ze ostatni nejsou pekne, ale tyhle se mi nejvic libi. Mas v planu dovysit jeste nejakou jinou do serie? Myma nejvetsima favoritkama jsou : tahle kralovna, vanocni kralovna a letni.

5. janao píše:

Zatím další neplánuji, mám totiž před sebou 2 vysněné předlohy (Elisabeth de Lisle a HEAD). Tahle se mi líbila strašně dlouho a pořád jsem váhala, ale nakonec jsem neodolala. Ještě jsem vyšila Christmas Elegance, sice to není regulérní královna, ale ta se mi tako moc líbí. U zimní mám ale problém s bílou barvou – skoro vůbec ji nevidím, takže postupuji strašně pomalu.

6. stepaa píše:

Moje nedávná minulost :-) Ale upřímně – sice je to taky moje srdeční záležitost, ale té modré je tam až až. Jsem ráda, že ji mám hotovou, protože ve finále vyšitá je mnohem krásnější než na obrázku. Fandím ti a budu tě povzbuzovat, určitě budeš mít ke konci modré deprese jako já :-) :-)

7. Mebd píše:

Tak tahle královna je mým snem od té doby co jsem vlezla na okoun. Je moc krásná :))